723 13 83 83
Po - Pá: 8 - 17 h
  • Česky
  • English

Školíte správně?

Z následujícího přehledu snadno zjistíte, zda Vaše společnost školí své zaměstnance v souladu se zákonem.

Jsou zaměstnanci vyškoleni ihned po nástupu do zaměstnání?

Dle §23 Vyhlášky MV č. 246/2001 Sb. se školení zaměstnanců provádí při nástupu do zaměstnání a při každé změně pracoviště nebo pracovního zařazení zaměstnance.

Ověřují se získané znalosti zaměstnanců závěrečným testem?

Zaměstnavatel je povinen ověřit si znalosti. Legislativa nestanovuje způsob, nicméně ověření musí být provedeno prokazatelným způsobem. V systému E-skoleni.eu lze způsob ověření znalostí kdykoliv doložit.

Jsou zaměstnanci znovu školeni před vypršením platného certifikátu?

V rámci BOZP, dle Zákoníku práce, zaměstnavatel stanovuje obsah a periodu školení. V rámci PO je perioda školení stanovena pro zaměstnance na 2 roky dle §23 Vyhlášky MV č.246/2001 Sb. Systém E-školení.eu sám hlídá vypršení zákonné lhůty a včas přidělí zaměstnanci nové školení a upozorní e-mailem na nutnost toto školení obnovit.

Mají zaměstnanci možnost seznámit se s dokumentací?

Dle Vyhlášky MV č. 246/2001 Sb. je seznámení s dokumentací PO součástí školení o PO. V rámci školení BOZP je zaměstnavatel, dle Zákoníku práce, povinen seznámit zaměstnance se všemi předpisy BOZP, které mají souvislost s výkonem práce. Součástí kurzů v systému E-školení.eu jsou i odkazy na firemní dokumentaci a předpisy. Zaměstnanci tak mají k těmto informacím kdykoliv přístup ve svých účtech, i po absolvování školení.

Máte zájem vyzkoušet si naše kurzy?

Zajímá Vás, kolik by Vaši společnost stálo využívání služby E-školení.EU?
Pošlete nám nezávaznou poptávku!.